Tekstaro de Esperanto

Parto de unu teksto en kolekto de Esperantaj tekstoj

Listo de ĉiuj partoj  ⇐ Al la antaŭa parto  Al la posta parto ⇒ 

Kontakto 2011-2019

La bazan tekston origine enkomputiligis Rogener Pavinski

Proksimuma verkojaro: 2011-2019

Kreis la Esperantan tekston: diversaj personoj

La artikoloj origine aperis en Kontakto: http://kontakto.tejo.org.

TEJO ELEKTIS SIAN NOVAN ESTRARON DUM LA LASTA IJK

Estraro por la jaro 2018-2019 estis elektita dum la pasinta IJK. Dum tiu grava evento, krom distriĝo kaj amuziĝo, la komitatanoj havis ŝancojn pridiskuti diversajn gravajn temojn por la venontaj monatoj de nia junulara organizo.

La nuna estraro havos la jenajn respondeculojn:

Prezidanto: Tran Hoan (Ĝojo), el Vjetinamio;

Vicprezidanto 1: Léon Kamenický, el Slovakio;

Vicprezidanto 2: Francesco Maurelli, el Germanio;

Ĝenerala Sekretario: Konstanze Schönfeld (Tuŝka), el Germanio;

Kasisto: Mung Bui (Feliĉa), el Vjetnamio;

Estraranoj: Hans Becklin (Hanso), el Usono; Arturo Crespo, el Kolombio; Kingslim Edah, el Benino; Kaj Olga Svecenco, el Moldavio.

Hoan Tran (Gojo) – Prezidanto; Rilatoj kun ILEI - prezidanto@tejo.org, hoan.tran@tejo.org

Konstanze Schönfeld - Unua Vicprezidanto; Eksteraj Rilatoj, Projektoj, Scienca kaj Faka Agado, Movigebloj - konstanze@tejo.org

Francesco Maurelli - Dua Vicprezidanto, Eksteraj Rilatoj, Rilatoj kun UEA - francesco.maurelli@tejo.org

Hoan Tran (Gojo) - Generala Sekretario; Edukado, Rilatoj kun ILEI - gxen-sek@tejo.org, hoan.tran@tejo.com

Mung Bui (Felica) - Kasisto; Subvencioj, Kongresoj - kasisto@tejo.org, bui.mung@tejo.org

Charlotte Scherping - Estrarano; Aktivula Trejnado, Talento, Egaleco, Adoleska Agado, Rilatoj kun UEA - charlotte.scherping@tejo.org

Doniben Jimenez - Estrarano; Merkatiko, Kulturo, Revuo Kontakto kaj Movada Rubriko, Pasporta Servo - doniben.jimenez@tejo.org